Budoucí TD

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

Aktuální pořadí v lize

2.

Počet výher

0

Počet proher

0

Počet remíz

0

Počet bodů

0

Skóre

0

Poslední utkání

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L37R385ID4355 14.04.2024 od 08:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 5 : 1
L37R385ID4356 14.04.2024 od 08:30 TJ Kdyně T.J. Sokol Koterov 3 : 9
L37R383ID4307 09.03.2024 od 09:30 FBC Chlumčany TJ Kdyně 6 : 0
L37R383ID4310 09.03.2024 od 11:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 8 : 6
L37R382ID4293 04.02.2024 od 09:30 TJ Řenče TJ Kdyně 10 : 2
L37R382ID4296 04.02.2024 od 11:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 5 : 4
L37R381ID4284 13.01.2024 od 11:00 FBC Chlumčany TJ Kdyně 7 : 1
L37R381ID4282 13.01.2024 od 10:00 TJ Kdyně T.J. Sokol Koterov 6 : 6
L37R379ID4088 17.11.2023 od 10:30 SVKI Plzeň TJ Kdyně 11 : 1
L37R379ID4086 17.11.2023 od 09:30 TJ Kdyně TJ Řenče 6 : 7

Aktivní soupiska

Registrační číslo:

EL52NQ09HJ

Laura Tarcsi

Registrační číslo:

PA6529K1MO

Sebastian Tarcsi

Registrační číslo:

3LM9582CG7

Josef Fidrant

Registrační číslo:

830IB9NLQJ

Jakub Fidrant

Registrační číslo:

AN2G7QD6PE

Pavel Tran

Registrační číslo:

IJ17NLH3KO

Maxim Fliegel

Registrační číslo:

EN17LA28FI

Václav Mráz

Registrační číslo:

M9LI8NK45A

Lukáš Královec

Registrační číslo:

JKMHN530BC

Nela Gaiplová

Registrační číslo:

KLI8CFQ103

Nikola Kelmitrevová

Registrační číslo:

MG3BKHI1QF

Lucie Krátká

Registrační číslo:

Q35A6FPK8I

Ondřej Krátký

Neaktivní či blokovaní hráči

Data jsou skryta...

Posledních 10 zápasů

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L37R385ID4355 14.04.2024 od 08:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 5 : 1
L37R385ID4356 14.04.2024 od 08:30 TJ Kdyně T.J. Sokol Koterov 3 : 9
L37R383ID4307 09.03.2024 od 09:30 FBC Chlumčany TJ Kdyně 6 : 0
L37R383ID4310 09.03.2024 od 11:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 8 : 6
L37R382ID4293 04.02.2024 od 09:30 TJ Řenče TJ Kdyně 10 : 2
L37R382ID4296 04.02.2024 od 11:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 5 : 4
L37R381ID4284 13.01.2024 od 11:00 FBC Chlumčany TJ Kdyně 7 : 1
L37R381ID4282 13.01.2024 od 10:00 TJ Kdyně T.J. Sokol Koterov 6 : 6
L37R379ID4088 17.11.2023 od 10:30 SVKI Plzeň TJ Kdyně 11 : 1
L37R379ID4086 17.11.2023 od 09:30 TJ Kdyně TJ Řenče 6 : 7

Následujících 10 zápasů

Žádná utkání nebyla nalezena

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.