Budoucí TD

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

Aktuální pořadí v lize

3.

Počet výher

0

Počet proher

0

Počet remíz

0

Počet bodů

0

Skóre

0

Poslední utkání

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L37R385ID4399 14.04.2024 od 09:30 FBC Chlumčany T.J. Sokol Koterov 6 : 3
L37R385ID4400 14.04.2024 od 10:30 T.J. Sokol Koterov FBC Chlumčany 4 : 5
L37R385ID4402 14.04.2024 od 11:30 FBC Chlumčany SVKI Plzeň 9 : 8
L37R383ID4307 09.03.2024 od 09:30 FBC Chlumčany TJ Kdyně 6 : 0
L37R383ID4309 09.03.2024 od 10:30 FBC Chlumčany TJ Řenče 5 : 2
L37R382ID4294 04.02.2024 od 10:00 FBC Chlumčany T.J. Sokol Koterov 8 : 0
L37R382ID4297 04.02.2024 od 11:30 SVKI Plzeň FBC Chlumčany 2 : 11
L37R381ID4286 13.01.2024 od 12:00 SVKI Plzeň FBC Chlumčany 1 : 8
L37R381ID4284 13.01.2024 od 11:00 FBC Chlumčany TJ Kdyně 7 : 1
L37R379ID4089 17.11.2023 od 11:00 FBC Chlumčany TJ Řenče 11 : 3

Aktivní soupiska

Registrační číslo:

NI0OPC5D1A

Lukáš Fedor

Registrační číslo:

J43AN9QI82

Vojtěch Muška

Registrační číslo:

N3L2IJDKGE

Jaroslav Císař

Registrační číslo:

J2OQ5GED4P

Ondřej Hájek

Registrační číslo:

I7FJEG32A5

Vít Muška

Registrační číslo:

3LJQ9D25IB

Valérie Štaiglová

Registrační číslo:

4P63D5ICHQ

Adéla Vaňková

Registrační číslo:

F37QPOLJC5

Adéla Vladařová

Registrační číslo:

90NM2LE1CJ

Michaela Režová

Registrační číslo:

89BE64H7D0

Roman Novotný

Registrační číslo:

Q89E1GM6L4

Tadeáš Karásek

Registrační číslo:

2AB8E10CHP

Filip Liška

Registrační číslo:

3K7HE081L6

Václav Regner

Registrační číslo:

81PEF4Q235

Štěpán Rež

Registrační číslo:

0PJ47Q2D6B

Daniel Smital

Registrační číslo:

DC6925KOL0

Max Štaigl

Registrační číslo:

1NQPBAF7O9

Kryštof Kubát

Registrační číslo:

1OA95HD3FG

Vojtěch Bouška

Registrační číslo:

IF21OM5PK0

Filip Peprný

Registrační číslo:

13KLJBMD64

Tobiáš Liška

Registrační číslo:

25P76C8I09

Vincent Klička

Registrační číslo:

FACKIQ91LM

Ondřej Opplt

Neaktivní či blokovaní hráči

Data jsou skryta...

Posledních 10 zápasů

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L37R385ID4399 14.04.2024 od 09:30 FBC Chlumčany T.J. Sokol Koterov 6 : 3
L37R385ID4400 14.04.2024 od 10:30 T.J. Sokol Koterov FBC Chlumčany 4 : 5
L37R385ID4402 14.04.2024 od 11:30 FBC Chlumčany SVKI Plzeň 9 : 8
L37R383ID4307 09.03.2024 od 09:30 FBC Chlumčany TJ Kdyně 6 : 0
L37R383ID4309 09.03.2024 od 10:30 FBC Chlumčany TJ Řenče 5 : 2
L37R382ID4294 04.02.2024 od 10:00 FBC Chlumčany T.J. Sokol Koterov 8 : 0
L37R382ID4297 04.02.2024 od 11:30 SVKI Plzeň FBC Chlumčany 2 : 11
L37R381ID4286 13.01.2024 od 12:00 SVKI Plzeň FBC Chlumčany 1 : 8
L37R381ID4284 13.01.2024 od 11:00 FBC Chlumčany TJ Kdyně 7 : 1
L37R379ID4089 17.11.2023 od 11:00 FBC Chlumčany TJ Řenče 11 : 3

Následujících 10 zápasů

Žádná utkání nebyla nalezena

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.