Budoucí TD

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

Aktuální pořadí v lize

3.

Počet výher

0

Počet proher

0

Počet remíz

0

Počet bodů

0

Skóre

0

Poslední utkání

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L38R393ID4360 14.04.2024 od 13:30 TJ Řenče TJ Sokol Osek 2 : 1
L38R393ID4362 14.04.2024 od 14:30 TJ Sokol Osek TJ Řenče 1 : 5
L38R391ID4314 10.03.2024 od 10:00 TJ Sokol Osek FBC Chlumčany 1 : 6
L38R391ID4317 10.03.2024 od 11:30 TJ Sokol Osek SVKI Plzeň dívky 0 : 3
L38R390ID4298 04.02.2024 od 12:00 DDM Stod TJ Sokol Osek 4 : 4
L38R390ID4301 04.02.2024 od 13:30 TJ Řenče TJ Sokol Osek 8 : 1
L38R390ID4304 04.02.2024 od 15:00 SVKI Plzeň TJ Sokol Osek 6 : 0
L38R389ID4288 13.01.2024 od 13:00 SVKI Plzeň dívky TJ Sokol Osek 0 : 7
L38R389ID4291 13.01.2024 od 14:30 TJ Sokol Osek SVKI Plzeň 1 : 4
L38R387ID4096 17.11.2023 od 14:30 FBC Chlumčany TJ Sokol Osek 5 : 2

Aktivní soupiska

Registrační číslo:

C95MQB40HE

Matyáš Rezek

Registrační číslo:

9364FANJ0Q

Jan Paum

Registrační číslo:

P7FLD4JMI9

Ondřej Otcovský

Registrační číslo:

P5L8CA9DJ1

Václav Němeček

Registrační číslo:

L78AM6JNOG

Tomáš Motyčka

Registrační číslo:

IJE2NAFQBH

Tomáš Dobrev

Registrační číslo:

CQFD0O951B

Richard Skopový

Registrační číslo:

EHMCA2FJD8

Jonáš Vejvoda

Registrační číslo:

89C1I523QA

Jáchym Kuchler

Registrační číslo:

JDL51G27PQ

Matyáš Pořízek

Registrační číslo:

G9DIELQ5N7

David Houdek

Registrační číslo:

HJQNKE2MOL

Jakub Paum

Registrační číslo:

MC5B16F2LI

Václav Jindřich

Registrační číslo:

329GL4NCF8

Jan Milfort

Registrační číslo:

4J9OCL3AE2

Ondřej Čech

Registrační číslo:

6PFB8GMH4L

Viktor Metlický

Registrační číslo:

25H46EGIO1

Jakub Stach

Registrační číslo:

O4D395KFQJ

Filip Stach

Neaktivní či blokovaní hráči

Data jsou skryta...

Posledních 10 zápasů

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L38R393ID4360 14.04.2024 od 13:30 TJ Řenče TJ Sokol Osek 2 : 1
L38R393ID4362 14.04.2024 od 14:30 TJ Sokol Osek TJ Řenče 1 : 5
L38R391ID4314 10.03.2024 od 10:00 TJ Sokol Osek FBC Chlumčany 1 : 6
L38R391ID4317 10.03.2024 od 11:30 TJ Sokol Osek SVKI Plzeň dívky 0 : 3
L38R390ID4298 04.02.2024 od 12:00 DDM Stod TJ Sokol Osek 4 : 4
L38R390ID4301 04.02.2024 od 13:30 TJ Řenče TJ Sokol Osek 8 : 1
L38R390ID4304 04.02.2024 od 15:00 SVKI Plzeň TJ Sokol Osek 6 : 0
L38R389ID4288 13.01.2024 od 13:00 SVKI Plzeň dívky TJ Sokol Osek 0 : 7
L38R389ID4291 13.01.2024 od 14:30 TJ Sokol Osek SVKI Plzeň 1 : 4
L38R387ID4096 17.11.2023 od 14:30 FBC Chlumčany TJ Sokol Osek 5 : 2

Následujících 10 zápasů

Žádná utkání nebyla nalezena

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.