Budoucí TD

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

Aktuální pořadí v lize

5.

Počet výher

0

Počet proher

0

Počet remíz

0

Počet bodů

0

Skóre

0

Poslední utkání

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L37R385ID4356 14.04.2024 od 08:30 TJ Kdyně T.J. Sokol Koterov 3 : 9
L37R385ID4355 14.04.2024 od 08:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 5 : 1
L37R385ID4400 14.04.2024 od 10:30 T.J. Sokol Koterov FBC Chlumčany 4 : 5
L37R385ID4401 14.04.2024 od 11:00 TJ Řenče T.J. Sokol Koterov 2 : 3
L37R385ID4399 14.04.2024 od 09:30 FBC Chlumčany T.J. Sokol Koterov 6 : 3
L37R383ID4306 09.03.2024 od 09:00 TJ Řenče T.J. Sokol Koterov 8 : 0
L37R383ID4308 09.03.2024 od 10:00 SVKI Plzeň T.J. Sokol Koterov 0 : 12
L37R383ID4310 09.03.2024 od 11:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 8 : 6
L37R382ID4292 04.02.2024 od 09:00 T.J. Sokol Koterov SVKI Plzeň 3 : 5
L37R382ID4296 04.02.2024 od 11:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 5 : 4

Aktivní soupiska

Registrační číslo:

0OBIGDAH8K

Jakub Voldřich

Registrační číslo:

Q9C2JGH51M

Ondřej Miškovič

Registrační číslo:

DBOI19AMJN

Jan Šrámek

Registrační číslo:

41EQ58G0PH

Jan Mastný

Registrační číslo:

KC60IAOEHP

Tereza Turková

Registrační číslo:

84JEKD3IAL

Matěj Kopáček

Registrační číslo:

BHIC625J34

Kamila Vodičková

Registrační číslo:

J3BOA5DC28

Jakub Sova

Registrační číslo:

8NPQFM5012

Kryštof Ničman

Registrační číslo:

E34DJLG6O8

Tobiáš Ničman

Registrační číslo:

9EMLA5C2DH

Ondřej Kopáček

Registrační číslo:

LGMD04HE36

Pavel Hřebejk

Registrační číslo:

9L236KA5HE

Matěj Jonáš

Registrační číslo:

D78FQAM6CJ

Michael Hucl

Registrační číslo:

6QNH037G15

Sebastian Brož

Neaktivní či blokovaní hráči

Data jsou skryta...

Posledních 10 zápasů

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L37R385ID4356 14.04.2024 od 08:30 TJ Kdyně T.J. Sokol Koterov 3 : 9
L37R385ID4355 14.04.2024 od 08:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 5 : 1
L37R385ID4400 14.04.2024 od 10:30 T.J. Sokol Koterov FBC Chlumčany 4 : 5
L37R385ID4401 14.04.2024 od 11:00 TJ Řenče T.J. Sokol Koterov 2 : 3
L37R385ID4399 14.04.2024 od 09:30 FBC Chlumčany T.J. Sokol Koterov 6 : 3
L37R383ID4306 09.03.2024 od 09:00 TJ Řenče T.J. Sokol Koterov 8 : 0
L37R383ID4308 09.03.2024 od 10:00 SVKI Plzeň T.J. Sokol Koterov 0 : 12
L37R383ID4310 09.03.2024 od 11:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 8 : 6
L37R382ID4292 04.02.2024 od 09:00 T.J. Sokol Koterov SVKI Plzeň 3 : 5
L37R382ID4296 04.02.2024 od 11:00 T.J. Sokol Koterov TJ Kdyně 5 : 4

Následujících 10 zápasů

Žádná utkání nebyla nalezena

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.