Poslední TD

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

STŽ

14.04.2024, Finálový turnaj
Area D

STŽ

14.04.2024, Finálový turnaj
Area D

8. kolo, 3. Liga, 2022/23

Datum: 08.04.2023, Pořádá: TJ Sokol Kdyně, Hala: Area D , Hlášenka: Hlášenka (19.03.2023)

Kód Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
L29R286ID3039 08:00 FBC Chlumčany TJ Sokol Kdyně 2 : 3 Daniel Nicklas, Jan Císler
L29R286ID3040 08:30 Šmejd B FBC Falcons Nepomuk B 3 : 8 Daniel Nicklas, Jan Císler
L29R286ID3041 09:00 FBC Chlumčany FBC SOKOL KOMÁROV 2 : 2 Daniel Nicklas, Jan Císler
L29R286ID3042 09:30 FBC Falcons Nepomuk B Gladiator team Beroun 6 : 5 Daniel Nicklas, Jakub Iha
L29R286ID3043 10:00 TJ Sokol Kdyně FBC SOKOL KOMÁROV 3 : 0 Daniel Nicklas, Jan Císler
L29R286ID3044 10:30 FBC Chlumčany Šmejd B 8 : 2 Jan Císler, Jakub Iha
L29R286ID3045 11:00 IBK PÄNDY “A” FBC Falcons Nepomuk B 4 : 2 Daniel Nicklas, Jan Císler
L29R286ID3046 11:30 Sokol Přeštice B SKP Rapid Plzeň 2 : 5 Daniel Nicklas, Jan Císler
L29R286ID3047 12:00 FBC SOKOL KOMÁROV Gladiator team Beroun 6 : 3 Daniel Nicklas, Štěpán Kinkor
L29R286ID3048 12:30 TJ Sokol Kdyně Šmejd B 6 : 1 Daniel Nicklas, Štěpán Kinkor
L29R286ID3049 13:00 Sokol Přeštice B Pátek 13 5 : 0 Daniel Nicklas, Štěpán Kinkor
L29R286ID3050 13:30 SKP Rapid Plzeň IBK PÄNDY “A” 1 : 3 Jakub Iha, Štěpán Kinkor
L29R286ID3051 14:00 Pátek 13 TJ Dobřany 3 : 3 Jakub Iha, Tadeáš Karlovský
L29R286ID3052 14:30 TJ Sokol Kdyně Gladiator team Beroun 4 : 5 Štěpán Kinkor, Filip Šrámek
L29R286ID3053 15:00 Sokol Přeštice B TJ Dobřany 4 : 8 Štěpán Kinkor, Tadeáš Karlovský
L29R286ID3054 15:30 IBK PÄNDY “A” Gladiator team Beroun 6 : 4 Štěpán Kinkor, Tadeáš Karlovský
L29R286ID3055 16:00 SKP Rapid Plzeň TJ Dobřany 3 : 4 Štěpán Kinkor, Tadeáš Karlovský

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.