Budoucí TD

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

9. kolo, 3. Liga, 2022/23

Datum: 22.04.2023, Pořádá: SKP Rapid Plzeň, Hala: Area D , Hlášenka: Hlášenka (06.04.2023)

Kód Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
L29R287ID3056 08:00 FBC Chlumčany Sokol Přeštice B 5 : 1 Daniel Nicklas, Petr Hodl
L29R287ID3057 08:30 TJ Sokol Kdyně SKP Rapid Plzeň 6 : 1 Petr Hodl, Adam Čech
L29R287ID3058 09:00 FBC SOKOL KOMÁROV FBC Falcons Nepomuk B 7 : 2 Daniel Nicklas, Petr Hodl
L29R287ID3059 09:30 FBC Chlumčany SKP Rapid Plzeň 4 : 3 Daniel Nicklas, Petr Hodl
L29R287ID3060 10:00 TJ Sokol Kdyně Sokol Přeštice B 3 : 2 Daniel Nicklas, Petr Hodl
L29R287ID3061 10:30 SKP Rapid Plzeň Gladiator team Beroun 3 : 4 Adam Čech, Daniel Nicklas
L29R287ID3062 11:00 TJ Sokol Kdyně FBC Falcons Nepomuk B 4 : 2 Daniel Nicklas, Petr Hodl
L29R287ID3063 11:30 FBC SOKOL KOMÁROV Sokol Přeštice B 5 : 1 Daniel Nicklas, Petr Hodl
L29R287ID3064 12:00 FBC Chlumčany Gladiator team Beroun 0 : 5 Daniel Nicklas, Petr Hodl
L29R287ID3067 12:30 FBC SOKOL KOMÁROV Šmejd B 4 : 5 Daniel Nicklas, Adam Čech
L29R287ID3066 13:00 FBC Chlumčany Pátek 13 10 : 5 Daniel Nicklas, Petr Hodl
L29R287ID3065 13:30 Šmejd B TJ Dobřany 5 : 3 Daniel Nicklas, Petr Hodl
L29R287ID3068 14:00 Sokol Přeštice B IBK PÄNDY “A” 3 : 5 Daniel Nicklas, Adam Čech
L29R287ID3069 14:30 TJ Dobřany Gladiator team Beroun 2 : 6 Adam Čech, Petr Hodl
L29R287ID3070 15:00 Šmejd B IBK PÄNDY “A” 4 : 1 Adam Čech, Petr Hodl
L29R287ID3071 15:30 Pátek 13 Gladiator team Beroun 8 : 6 Adam Čech, Petr Hodl
L29R287ID3072 16:00 TJ Dobřany IBK PÄNDY “A” 3 : 2 Adam Čech, Petr Hodl

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.