Budoucí TD

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

8. kolo, 2. Liga, 2023/24

Datum: 02.03.2024, Pořádá: Kronplatz Warrios - Critters, Hala: Area D , Hlášenka: Hlášenka (22.02.2024)

Kód Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
L34R346ID4188 09:00 Gladiator team Beroun FBC HIPPOS Kožlany 4 : 3 Daniel Nicklas, Filip Šrámek
L34R346ID4189 09:30 FBC Falcons Nepomuk B TJ Durango Zruč 3 : 5 Daniel Nicklas, Filip Šrámek
L34R346ID4190 10:00 SLAVOJ FBC HIPPOS Kožlany 3 : 4 Daniel Nicklas, Filip Šrámek
L34R346ID4191 10:30 Sokol Přeštice PREDATORS 3 : 1 Daniel Nicklas, Filip Šrámek
L34R346ID4192 11:00 TJ Durango Zruč Gladiator team Beroun 3 : 2 Petr Körner, Daniel Nicklas
L34R346ID4193 11:30 FbC Bory FBC Falcons Nepomuk B 5 : 3 Filip Šrámek, Petr Körner
L34R346ID4194 12:00 SLAVOJ Sokol Přeštice 4 : 4 Daniel Nicklas, Filip Šrámek
L34R346ID4195 12:30 PREDATORS T.J. Sokol Koterov B 3 : 3 Petr Körner, Daniel Nicklas
L34R346ID4196 13:00 Gladiator team Beroun Kronplatz Warrios - Critters 6 : 1 Karel Altman, Petr Körner
L34R346ID4197 13:30 Pátek 13 FbC Bory 5 : 1 Karel Altman, Petr Körner
L34R346ID4198 14:00 PREDATORS FBC SOKOL KOMÁROV 2 : 7 Karel Altman, Petr Körner
L34R346ID4199 14:30 Kronplatz Warrios - Critters T.J. Sokol Koterov B 7 : 1 Karel Altman, Petr Körner
L34R346ID4200 15:00 FBC SOKOL KOMÁROV Pátek 13 2 : 3 Karel Altman, Petr Körner

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.