Budoucí TD

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

9. kolo, 2. Liga, 2023/24

Datum: 17.03.2024, Pořádá: FBC SOKOL KOMÁROV, Hala: Area D , Hlášenka: Hlášenka (14.03.2024)

Kód Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
L34R347ID4201 09:00 Pátek 13 Sokol Přeštice 8 : 5 Daniel Nicklas, Jaroslav Ouhrabka
L34R347ID4202 09:30 FBC HIPPOS Kožlany PREDATORS 5 : 4 Daniel Nicklas, Filip Šrámek
L34R347ID4204 10:00 T.J. Sokol Koterov B Pátek 13 2 : 7 Daniel Nicklas, Jaroslav Ouhrabka
L34R347ID4205 10:30 PREDATORS Kronplatz Warrios - Critters 3 : 4 Daniel Nicklas, Filip Šrámek
L34R347ID4206 11:00 Pátek 13 FBC HIPPOS Kožlany 2 : 6 Daniel Nicklas, Jaroslav Ouhrabka
L34R347ID4208 11:30 FbC Bory Kronplatz Warrios - Critters 3 : 6 Daniel Nicklas, Filip Šrámek
L34R347ID4209 12:00 FBC SOKOL KOMÁROV TJ Durango Zruč 4 : 6 Filip Šrámek, Jaroslav Němeček
L34R347ID4210 12:30 Gladiator team Beroun SLAVOJ 7 : 4 Filip Šrámek, Jaroslav Ouhrabka
L34R347ID4211 13:00 T.J. Sokol Koterov B TJ Durango Zruč 1 : 1 Filip Šrámek, Jakub Vandák
L34R347ID4212 13:30 FbC Bory Gladiator team Beroun 3 : 15 Filip Šrámek, Jaroslav Němeček
L34R347ID4213 14:00 FBC SOKOL KOMÁROV SLAVOJ 3 : 1 Filip Šrámek, Jakub Vandák
L34R347ID4203 22:00 Sokol Přeštice FBC Falcons Nepomuk B 5 : 0 Neurčen, Neurčen
L34R347ID4207 22:30 FBC Falcons Nepomuk B T.J. Sokol Koterov B 0 : 5 Neurčen, Neurčen

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.