Budoucí TD

1. Liga

03.03.2024, 8. kolo
Area D

3. Liga

09.03.2024, 8. kolo
SH Řenče

STŽ

09.03.2024, 5. kolo
MZŠ Kdyně

STŽ

10.03.2024, 5. kolo
Area D

RL

16.03.2024, 8. kolo
Area D

2. Liga

17.03.2024, 9. kolo
Area D

1. Liga

23.03.2024, 9. kolo
Area D

3. Liga

24.03.2024, 9. kolo
Area D

RL

29.03.2024, 9. kolo
Area D

STŽ

30.03.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

STŽ

30.03.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

31.03.2024, 10. kolo
Area D

1. Liga

01.04.2024, 10. kolo
Area D

3. Liga

07.04.2024, 10. kolo
Area D

4. kolo, Regionální Liga, 2023/24

Datum: 17.12.2023, Pořádá: FBC Šťáhlavice, Hala: Area D , Hlášenka: Hlášenka (06.12.2023)

Kód Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
L36R368ID4125 08:00 Vodka džus FBC Šťáhlavice 4 : 7 Ondřej Polák, Filip Šrámek
L36R368ID4124 08:30 Miners Starci na chmelu 3 : 9 Ondřej Polák, Filip Šrámek
L36R368ID4126 09:00 Gladiator team Beroun B FBC Šotek 5 : 4 Jan Rous, Filip Šrámek
L36R368ID4127 09:30 FBC Šťáhlavice SOKOL MIROŠOV 3 : 5 Petr Körner, Filip Šrámek
L36R368ID4128 10:00 Starci na chmelu Vodka džus 6 : 5 Ondřej Polák, Filip Šrámek
L36R368ID4129 10:30 FBC Šotek Miners 8 : 3 Petr Körner, Filip Šrámek
L36R368ID4130 11:00 SOKOL MIROŠOV Gladiator team Beroun B 6 : 7 Jan Rous, Petr Körner
L36R368ID4131 11:30 NSK Black Wolves B Miners 3 : 2 Jan Rous, Daniel Nicklas
L36R368ID4133 12:00 Vodka džus Gladiator team Beroun B 4 : 4 Jan Rous, Daniel Nicklas
L36R368ID4134 12:30 Sokol Přeštice B FBC Crocodiles Tlučná 2 : 7 Petr Körner, Daniel Nicklas
L36R368ID4135 13:00 NSK Black Wolves B IBK PÄNDY “B” 4 : 3 Petr Körner, Daniel Nicklas
L36R368ID4136 13:30 Sokol Strážov Sokol Přeštice B 2 : 9 Jan Rous, Daniel Nicklas
L36R368ID4137 14:00 FBC Crocodiles Tlučná FBC Pilsen Thunders 13 : 1 Kečkeš Jan, Daniel Nicklas
L36R368ID4138 14:30 IBK PÄNDY “B” Sokol Přeštice B 11 : 0 Bouberle David, Kečkeš Jan
L36R368ID4139 15:00 Sokol Strážov NSK Black Wolves B 6 : 12 Jan Rous, Daniel Nicklas
L36R368ID4140 15:30 FBC Pilsen Thunders Kronplatz Warrios - Critters B 1 : 10 Bouberle David, Daniel Nicklas
L36R368ID4141 16:00 FBC Crocodiles Tlučná IBK PÄNDY “B” 4 : 3 Kečkeš Jan, Daniel Nicklas
L36R368ID4142 16:30 Kronplatz Warrios - Critters B Sokol Strážov 3 : 2 Jan Rous, Daniel Nicklas

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.