Budoucí TD

1. Liga

03.03.2024, 8. kolo
Area D

3. Liga

09.03.2024, 8. kolo
SH Řenče

STŽ

09.03.2024, 5. kolo
MZŠ Kdyně

STŽ

10.03.2024, 5. kolo
Area D

RL

16.03.2024, 8. kolo
Area D

2. Liga

17.03.2024, 9. kolo
Area D

1. Liga

23.03.2024, 9. kolo
Area D

3. Liga

24.03.2024, 9. kolo
Area D

RL

29.03.2024, 9. kolo
Area D

STŽ

30.03.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

STŽ

30.03.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

31.03.2024, 10. kolo
Area D

1. Liga

01.04.2024, 10. kolo
Area D

3. Liga

07.04.2024, 10. kolo
Area D

5. kolo, Regionální Liga, 2023/24

Datum: 27.01.2024, Pořádá: Kronplatz Warrios - Critters B, Hala: Area D , Hlášenka: Hlášenka (22.01.2024)

Kód Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
L36R369ID4143 12:00 Miners NSK Black Wolves B 0 : 4 Jakub Pittr, Tomáš Procházka
L36R369ID4144 12:30 FBC Pilsen Thunders Vodka džus 2 : 12 Jakub Pittr, Tomáš Procházka
L36R369ID4145 13:00 Gladiator team Beroun B Sokol Přeštice B 7 : 0 Tomáš Procházka, Daniel Nicklas
L36R369ID4146 13:30 Miners SOKOL MIROŠOV 2 : 5 Tomáš Procházka, Daniel Nicklas
L36R369ID4147 14:00 FBC Pilsen Thunders NSK Black Wolves B 1 : 5 Daniel Nicklas, Jakub Pittr
L36R369ID4148 14:30 Gladiator team Beroun B Vodka džus 4 : 3 Tomáš Procházka, Daniel Nicklas
L36R369ID4149 15:00 Sokol Přeštice B Miners 3 : 5 Tomáš Procházka, Daniel Nicklas
L36R369ID4150 15:30 SOKOL MIROŠOV FBC Pilsen Thunders 11 : 0 Tomáš Procházka, Adam Čech
L36R369ID4151 16:00 NSK Black Wolves B Kronplatz Warrios - Critters B 1 : 3 Daniel Nicklas, Adam Čech
L36R369ID4152 16:30 FBC Šťáhlavice IBK PÄNDY “B” 1 : 4 Tomáš Procházka, Daniel Nicklas
L36R369ID4153 17:00 Kronplatz Warrios - Critters B FBC Pilsen Thunders 13 : 0 Tomáš Procházka, Adam Čech
L36R369ID4154 17:30 Sokol Strážov FBC Šotek 3 : 5 Adam Čech, Daniel Nicklas
L36R369ID4155 18:00 Kronplatz Warrios - Critters B FBC Šťáhlavice 4 : 2 Daniel Nicklas, Bouberle David
L36R369ID4156 18:30 FBC Crocodiles Tlučná Sokol Strážov 6 : 3 Daniel Nicklas, Adam Čech
L36R369ID4157 19:00 IBK PÄNDY “B” Starci na chmelu 3 : 3 Daniel Nicklas, Adam Čech
L36R369ID4158 19:30 FBC Crocodiles Tlučná FBC Šotek 4 : 1 Daniel Nicklas, Adam Čech
L36R369ID4159 20:00 Starci na chmelu Kronplatz Warrios - Critters B 6 : 2 Daniel Nicklas, Zdeněk Holeček
L36R369ID4160 20:30 IBK PÄNDY “B” FBC Šotek 1 : 3 Daniel Nicklas, Lukáš Čech
L36R369ID4161 21:00 Starci na chmelu FBC Crocodiles Tlučná 4 : 2 Adam Čech, Daniel Nicklas

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.