Budoucí TD

1. Liga

03.03.2024, 8. kolo
Area D

3. Liga

09.03.2024, 8. kolo
SH Řenče

STŽ

09.03.2024, 5. kolo
MZŠ Kdyně

STŽ

10.03.2024, 5. kolo
Area D

RL

16.03.2024, 8. kolo
Area D

2. Liga

17.03.2024, 9. kolo
Area D

1. Liga

23.03.2024, 9. kolo
Area D

3. Liga

24.03.2024, 9. kolo
Area D

RL

29.03.2024, 9. kolo
Area D

STŽ

30.03.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

STŽ

30.03.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

31.03.2024, 10. kolo
Area D

1. Liga

01.04.2024, 10. kolo
Area D

3. Liga

07.04.2024, 10. kolo
Area D

6. kolo, Regionální Liga, 2023/24

Datum: 17.02.2024, Pořádá: IBK PÄNDY “B”, Hala: Area D , Hlášenka: Hlášenka (16.02.2024)

Kód Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
L36R370ID4228 09:00 Sokol Strážov FBC Pilsen Thunders 11 : 0 Daniel Nicklas, Adam Čech
L36R370ID4229 09:30 FBC Šotek NSK Black Wolves B 4 : 5 Adam Čech, Daniel Nicklas
L36R370ID4230 10:00 Sokol Přeštice B Sokol Strážov 0 : 5 Daniel Nicklas, Adam Čech
L36R370ID4231 10:30 FBC Pilsen Thunders FBC Šotek 1 : 13 Daniel Nicklas, Jakub Pittr
L36R370ID4232 11:00 NSK Black Wolves B Vodka džus 7 : 1 Adam Čech, Jakub Pittr
L36R370ID4233 11:30 Starci na chmelu Sokol Přeštice B 8 : 1 Adam Čech, Daniel Nicklas
L36R370ID4234 12:00 FBC Pilsen Thunders FBC Šťáhlavice 0 : 6 Adam Čech, Daniel Nicklas
L36R370ID4235 12:30 Miners Vodka džus 2 : 3 Daniel Nicklas, Jakub Pittr
L36R370ID4236 13:00 Sokol Přeštice B IBK PÄNDY “B” 3 : 3 Adam Čech, Petr Körner
L36R370ID4238 13:30 Starci na chmelu IBK PÄNDY “B” 5 : 3 Adam Čech, Daniel Nicklas
L36R370ID4239 14:00 FBC Šťáhlavice FBC Crocodiles Tlučná 4 : 4 Adam Čech, Daniel Nicklas
L36R370ID4240 14:30 Starci na chmelu Miners 6 : 3 Petr Körner, Daniel Nicklas
L36R370ID4241 15:00 Gladiator team Beroun B FBC Crocodiles Tlučná 3 : 8 Petr Körner, Daniel Nicklas
L36R370ID4242 15:30 Starci na chmelu SOKOL MIROŠOV 9 : 2 Daniel Nicklas, Petr Körner
L36R370ID4243 16:00 Gladiator team Beroun B Kronplatz Warrios - Critters B 2 : 3 Petr Körner, Daniel Nicklas
L36R370ID4244 16:30 SOKOL MIROŠOV IBK PÄNDY “B” 4 : 6 Petr Körner, Daniel Nicklas
L36R370ID4245 17:00 Kronplatz Warrios - Critters B Miners 3 : 1 Petr Körner, Daniel Nicklas
L36R370ID4237 23:30 NSK Black Wolves B FBC Crocodiles Tlučná 0 : 5 Neurčen, Neurčen

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.