Budoucí TD

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

8. kolo, Regionální Liga, 2023/24

Datum: 16.03.2024, Pořádá: FBC Šotek, Hala: Area D , Hlášenka: Hlášenka (08.03.2024)

Kód Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
L36R372ID4264 09:00 Starci na chmelu FBC Pilsen Thunders 9 : 0 Zdeněk Holeček, Jan Císler
L36R372ID4265 09:30 IBK PÄNDY “B” FBC Crocodiles Tlučná 4 : 6 Zdeněk Holeček, Jan Císler
L36R372ID4266 10:00 Miners Gladiator team Beroun B 3 : 12 Ondřej Polák, Jan Císler
L36R372ID4267 10:30 Sokol Strážov Starci na chmelu 1 : 9 Zdeněk Holeček, Jan Císler
L36R372ID4268 11:00 FBC Pilsen Thunders IBK PÄNDY “B” 0 : 5 Zdeněk Holeček, Ondřej Polák
L36R372ID4269 11:30 FBC Crocodiles Tlučná Gladiator team Beroun B 7 : 5 Daniel Nicklas, Jan Císler
L36R372ID4270 12:00 Miners Sokol Strážov 5 : 5 Daniel Nicklas, Jan Císler
L36R372ID4271 12:30 Sokol Přeštice B FBC Šotek 5 : 11 Daniel Nicklas, Jan Císler
L36R372ID4272 13:00 FBC Pilsen Thunders FBC Crocodiles Tlučná 0 : 9 Jakub Pittr, Zdeněk Holeček
L36R372ID4273 13:30 FBC Šťáhlavice Sokol Strážov 6 : 0 Daniel Nicklas, Petr Körner
L36R372ID4274 14:00 Vodka džus FBC Šotek 1 : 5 Daniel Nicklas, Jakub Pittr
L36R372ID4275 14:30 NSK Black Wolves B SOKOL MIROŠOV 4 : 4 Daniel Nicklas, Petr Körner
L36R372ID4276 15:00 Kronplatz Warrios - Critters B Sokol Přeštice B 1 : 1 Daniel Nicklas, Petr Körner
L36R372ID4277 15:30 FBC Šotek FBC Šťáhlavice 2 : 1 Petr Körner, Jakub Pittr
L36R372ID4278 16:00 Vodka džus NSK Black Wolves B 2 : 8 Zdeněk Holeček, Jakub Pittr
L36R372ID4279 16:30 SOKOL MIROŠOV Kronplatz Warrios - Critters B 2 : 3 Petr Körner, Jakub Pittr
L36R372ID4280 17:00 FBC Šťáhlavice Sokol Přeštice B 5 : 1 Petr Körner, Zdeněk Holeček
L36R372ID4281 17:30 SOKOL MIROŠOV Vodka džus 5 : 12 Zdeněk Holeček, Ondřej Polák

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.