Budoucí TD

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

9. kolo, Regionální Liga, 2023/24

Datum: 29.03.2024, Pořádá: Starci na chmelu, Hala: Area D , Hlášenka: Hlášenka (28.03.2024)

Kód Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
L36R373ID4319 09:00 FBC Šťáhlavice Kronplatz Warrios - Critters B 4 : 5 Daniel Nicklas, Jakub Obrtlík
L36R373ID4320 09:30 Miners Sokol Přeštice B 4 : 11 Daniel Nicklas, Miroslav Kuf
L36R373ID4321 10:00 Gladiator team Beroun B SOKOL MIROŠOV 6 : 3 Daniel Nicklas, Jakub Obrtlík
L36R373ID4322 10:30 FBC Crocodiles Tlučná Sokol Přeštice B 6 : 7 Miroslav Kuf, Daniel Nicklas
L36R373ID4323 11:00 FBC Šťáhlavice Miners 3 : 0 Daniel Nicklas, Jakub Obrtlík
L36R373ID4324 11:30 Kronplatz Warrios - Critters B Gladiator team Beroun B 3 : 1 Daniel Nicklas, Jakub Obrtlík
L36R373ID4325 12:00 SOKOL MIROŠOV FBC Crocodiles Tlučná 4 : 7 Daniel Nicklas, Karel Altman
L36R373ID4326 12:30 FBC Šťáhlavice Vodka džus 1 : 2 Daniel Nicklas, Karel Altman
L36R373ID4327 13:00 Sokol Přeštice B Gladiator team Beroun B 4 : 9 Jakub Obrtlík, Karel Altman
L36R373ID4328 13:30 FBC Pilsen Thunders Sokol Strážov 4 : 3 Jakub Obrtlík, Petr Körner
L36R373ID4329 14:00 Vodka džus Starci na chmelu 2 : 5 Daniel Nicklas, Karel Altman
L36R373ID4330 14:30 NSK Black Wolves B Sokol Strážov 7 : 0 Jakub Obrtlík, Karel Altman
L36R373ID4331 15:00 Vodka džus FBC Pilsen Thunders 3 : 0 Miroslav Kuf, Jakub Obrtlík
L36R373ID4332 15:30 FBC Šotek Starci na chmelu 6 : 1 Petr Körner, Pavel Linhart
L36R373ID4333 16:00 IBK PÄNDY “B” NSK Black Wolves B 3 : 1 Petr Körner, Ondřej Polák
L36R373ID4334 16:30 Vodka džus Sokol Strážov 6 : 2 Jakub Obrtlík, Miroslav Kuf
L36R373ID4335 17:00 FBC Šotek IBK PÄNDY “B” 5 : 1 Petr Körner, Jakub Obrtlík
L36R373ID4336 17:30 Starci na chmelu NSK Black Wolves B 7 : 8 Petr Körner, Ondřej Polák

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.