Bohemia liga malého florbalu

Bohemia Liga Malého Florbalu - BLMF

PRO KOHO JE LIGA URČENA?

Do Bohemia ligy malého florbalu můžete přihlásit jakékoliv družstvo (plně amatérské, začínající i zkušené) s právní subjektivitou i bez ní, které disponuje minimálním počtem hráčů (doporučujeme alespoň 10 členů) a zvoleným vedoucím (zástupcem), který komunikuje s Bohemia ligou malého florbalu jako takovou. Účastnit se soutěží mohou mužská družstva i smíšená družstva. Minimální věk hráče je 15 let v době jeho registrace. Na základě žádosti podepsané zákonným zástupcem, lze udělit výjimku hráči ve věku 14 let.

 

Začátky ligy

Vznik Bohemia ligy malého florbalu je datován k roku 2005, kdy Pavel Žižka založil florbalovou ligu s cílem umožnit všem nadšencům do florbalu okusit organizovanou soutěž za minimum nákladů. Tento cíl si liga nese do dnes. Veškerá legislativa a informace o organizaci soutěže byly sepsány v Zákoníku, jeho dodatcích a směrnicích.  Zákoník ligy se každým rokem upravuje a vyvíjí aby hráčům přinášel co nejlepší zážitek z celé soutěže.

 

Současnost

K dnešnímu dni je v lize přihlášeno nad 60 týmů. Každý tým je jiný a téměř každý si najde ten svůj. Týmy jsou rozděleny do několika lig a divizí, dle výkonnosti, které zaručí šance na úspěch každému týmu.

BLMF je ligou pro všechny amatérské i profi hráče:

ObrázkyObrázky

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.