Budoucí TD

1. Liga

03.03.2024, 8. kolo
Area D

3. Liga

09.03.2024, 8. kolo
SH Řenče

STŽ

09.03.2024, 5. kolo
MZŠ Kdyně

STŽ

10.03.2024, 5. kolo
Area D

RL

16.03.2024, 8. kolo
Area D

2. Liga

17.03.2024, 9. kolo
Area D

1. Liga

23.03.2024, 9. kolo
Area D

3. Liga

24.03.2024, 9. kolo
Area D

RL

29.03.2024, 9. kolo
Area D

STŽ

30.03.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

STŽ

30.03.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

31.03.2024, 10. kolo
Area D

1. Liga

01.04.2024, 10. kolo
Area D

3. Liga

07.04.2024, 10. kolo
Area D

1. Liga, 2023/24

Kolo Datum Místo Pořádající tým
1. kolo 07.10.2023 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) TJ Sokol Letná
3. kolo 05.11.2023 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) Fbc Death angels
4. kolo 18.11.2023 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) Sokol Křimice
2.kolo 02.12.2023 Nepomuk (U Sokolovny, Nepomuk) FBC Falcons Nepomuk
5. kolo 16.12.2023 Nezvěstice (Nezvěstice 69, Nezvěstice) Black Wolves
6. kolo 21.01.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) FBC Plzeň Letná
7. kolo 24.02.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) Florbal Rokycany
8. kolo 03.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) T.J. Sokol Koterov
9. kolo 23.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) GALACTICOS
10. kolo 01.04.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) Šmejd
Čtvrtfinále Play-off 05.05.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) Neuvedeno
Semifinále Play-off 18.05.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) T.J. Sokol Koterov B
Finále a o 3. místo 08.06.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) FBC Chlumčany

Další blízké turnajové dny BLMF

Liga Kolo Datum Místo Pořádající tým
1. Liga 8. kolo 03.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) T.J. Sokol Koterov
Liga mladších žáků 5. kolo 09.03.2024 MZŠ Kdyně (Komenského 718, Kdyně) TJ Sokol Kdyně
3. Liga 8. kolo 09.03.2024 SH Řenče (Řenče 44, Řenče) Florbal Rokycany B
Liga starších žáků 5. kolo 10.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) SVKI Plzeň
Regionální Liga 8. kolo 16.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) FBC Šotek
2. Liga 9. kolo 17.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) FBC SOKOL KOMÁROV
1. Liga 9. kolo 23.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) GALACTICOS
3. Liga 9. kolo 24.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) SVKI Plzeň B
Regionální Liga 9. kolo 29.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) Starci na chmelu
Liga mladších žáků Čtvrtfinále Play-off 30.03.2024 Area D (Zborovská 571/22A, Plzeň 3-Doudlevce) Neuvedeno

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.