Poslední TD

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

STŽ

14.04.2024, Finálový turnaj
Area D

STŽ

14.04.2024, Finálový turnaj
Area D

1. Liga, 2023/24

Pořadí Hráč
Tým
B
G
A
Z
TM
GZ Ø AZ Ø BZ Ø 1 3 5 10 ČK1 ČK2 ČK3
1. Tomáš Bárta FBC Falcons Nepomuk 50 27 23 22 0 1.23 1.05 2.27 0 0 0 0 0 0 0
2. Václav Zábran FBC Plzeň Letná 47 23 24 20 1 1.15 1.2 2.35 1 0 0 0 0 0 0
3. Ondřej Hlinovský GALACTICOS 41 29 12 17 0 1.71 0.71 2.41 0 0 0 0 0 0 0
4. Tomáš Vykoupil Sokol Křimice 40 29 11 23 4 1.26 0.48 1.74 4 0 0 0 0 0 0
5. Bořek Ozom FBC Plzeň Letná 39 27 12 23 0 1.17 0.52 1.7 0 0 0 0 0 0 0
6. Stanislav Fencl T.J. Sokol Koterov 38 22 16 17 1 1.29 0.94 2.24 1 0 0 0 0 0 0
7. Jiří Lukasch GALACTICOS 37 18 19 21 0 0.86 0.9 1.76 0 0 0 0 0 0 0
8. Lukáš Porazil T.J. Sokol Koterov 36 19 17 22 1 0.86 0.77 1.64 1 0 0 0 0 0 0
9. Hynek Mošna T.J. Sokol Koterov 32 22 10 14 2 1.57 0.71 2.29 2 0 0 0 0 0 0
10. David Malkus GALACTICOS 32 21 11 15 1 1.4 0.73 2.13 1 0 0 0 0 0 0
11. Tomáš Pejchar TJ Sokol Letná 31 21 10 16 1 1.31 0.63 1.94 1 0 0 0 0 0 0
12. Radek Tyml Black Wolves 31 16 15 22 1 0.73 0.68 1.41 1 0 0 0 0 0 0
13. Lukáš Zápal GALACTICOS 31 15 16 18 2 0.83 0.89 1.72 0 1 0 0 0 0 0
14. Stanislav Rolínek Fbc Death angels 30 23 7 17 2 1.35 0.41 1.76 0 1 0 0 0 0 0
15. Jan Chodora FBC Falcons Nepomuk 29 21 8 17 1 1.24 0.47 1.71 1 0 0 0 0 0 0
Pořadí Hráč Tým
Z
V
P
R
ZK UZK PZK Ø
TM
1 3 5 10 ČK1 ČK2 ČK3
1. Miroslav Blaško Sokol Křimice 3 3 0 0 47 43 91.49 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Pavel Srb Šmejd B 0 0 0 1 9 8 88.89 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vladimír Podlešák Black Wolves 8 5 2 1 109 91 83.49 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Miroslav Krutina Šmejd 1 1 0 0 10 8 80 1 1 0 0 0 0 0 0
5. Vojtěch Horák T.J. Sokol Koterov 22 23 2 1 324 258 79.63 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Lukáš Hošek Black Wolves 8 3 4 1 115 90 78.26 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Tomáš Strolený Sokol Křimice 18 16 7 2 308 234 75.97 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Matouš Eret SVKI Plzeň A 2 1 1 0 20 15 75 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Martin Kodalík FBC Plzeň Letná 1 1 0 0 8 6 75 6 2 2 0 0 0 0 0
10. David Hruza TJ Sokol Letná 9 3 8 2 159 117 73.58 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Jan Valeš TJ Sokol Letná 9 3 6 0 150 109 72.67 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Jakub Košař Florbal Rokycany 1 0 1 0 10 7 70 1 1 0 0 0 0 0 0
13. Pavel Šimeček T.J. Sokol Koterov 1 1 0 0 10 7 70 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Daniel Mayer FBC Plzeň Letná 23 20 6 3 317 221 69.72 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Vojtěch Hrůza Florbal Rokycany B 4 3 1 0 66 46 69.7 0 0 0 0 0 0 0 0

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.