Bohemia liga malého florbalu

Bohemia Liga Malého Florbalu - BLMF

Finálový turnaj plný super florbalu

20.06.2018 #blmf

V sobotu 26. května se v hale v Nezvěsticích uskutečnil finálový turnaj jednotlivých soutěží.

V 1. lize se ve finále střetly týmy TJ Ejpovice a FBC Plzeň Letná. Finále nabídlo opravdu parádní podívanou, kterou musel rozhodnout až 3. zápas. V tom měla navrch Letná a po super výkonech během celé sezony si došla až pro TITUL. Řádilo zejména duo Nicklas Khek, které ukázalo své zkušenosti z vyšších soutěží.

Ve finále druhé ligy se z prvenství radoval tým Galacticos vedený Petrem Svobodou, který rovněž v rozhodujícím třetím zápase, přetlačil kluky z Horšovského Týna. Oba týmy se tedy mohou těšit na nadcházející sezonu v 1. lize. A my věříme, že i v této soutěži budou bojovat o příčky nejvyšší

Finále 3. ligy by se dalo nazvat nájezdovou loterií. Obě utkání totiž skončila po základní hrací době nerozhodně a rozhodovat tak musely samostatné nájezdy! V nich byli v obou případech šťastnější borci z Holýšova, kteří si po 2 výhrách nad Tlučnou dokráčeli pro Titul! Nutno však podotknout že pohár pro vítěze by si zasloužily oba týmy

Ve finále regionální ligy na sebe narazily týmy Skupinové Terapie a Greenhorns Beroun. Skupinová Terapie složená převážně z bývalých hráčů velkého florbalu opanovala oba dva zápasy, ten druhý až na nájezdy, a zajistila si tak prvenství.

V mládežnických kategoriích brali zlato hráči Tlučné, kteří vybojovali prvenství ve starších žácích. Za nimi na stupni vítězů skončili hráči z Chlumčan a Staňkova. 

Chtěli bychom Vám pogratulovat k úspěchům a zároveň popřát dobré výsledky v roce nadcházejícím. Pro některá družstva bude další rok výzvou prosadit se ve vyšší soutěži. Pro některá zas vybojovat si svoje místo zpět. 

My Vám děkujeme za úžasnou sezonu plnou kvalitních zápsaů a fairplay hry.

Už teď těšíme se na sezonu nadcházející.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.