Poslední TD

RL

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

1. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

2. Liga

08.06.2024, Finále a o 3. místo
Area D

3. Liga

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

RL

19.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

1. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

2. Liga

18.05.2024, Semifinále Play-off
Area D

3. Liga

12.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

RL

08.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

1. Liga

05.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

2. Liga

04.05.2024, Čtvrtfinále Play-off
Area D

STŽ

14.04.2024, Finálový turnaj
Area D

STŽ

14.04.2024, Finálový turnaj
Area D

Aktuální pořadí v lize

3.

Počet výher

13

Počet proher

4

Počet remíz

3

Počet bodů

42

Skóre

46

Poslední utkání

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L33R338ID4464 08.06.2024 od 16:30 FBC Plzeň Letná T.J. Sokol Koterov 3 : 4
L33R338ID4466 08.06.2024 od 18:30 T.J. Sokol Koterov FBC Plzeň Letná 2 : 3
L33R338ID4462 08.06.2024 od 14:30 T.J. Sokol Koterov FBC Plzeň Letná 3 : 5
L33R337ID4426 18.05.2024 od 13:30 FBC Plzeň Letná Sokol Křimice 5 : 0
L33R337ID4422 18.05.2024 od 09:30 FBC Plzeň Letná Sokol Křimice 3 : 1
L33R337ID4424 18.05.2024 od 11:30 Sokol Křimice FBC Plzeň Letná 6 : 5
L33R336ID4389 05.05.2024 od 09:00 FBC Plzeň Letná TJ Sokol Letná 5 : 2
L33R336ID4393 05.05.2024 od 11:00 TJ Sokol Letná FBC Plzeň Letná 3 : 4
L33R335ID4046 01.04.2024 od 12:00 T.J. Sokol Koterov FBC Plzeň Letná 8 : 2
L33R335ID4049 01.04.2024 od 13:00 FBC Falcons Nepomuk FBC Plzeň Letná 6 : 5

Aktivní soupiska

Registrační číslo:

290GAP48QM (MZH)

Šindelářová Lenka

Registrační číslo:

H36K5LEI8C (MZH)

Ondřej Valíček

Registrační číslo:

M96A1QL2DH

Vlastimil Buchta

Registrační číslo:

BDQC674GH1

Václav Zábran

Registrační číslo:

68B95P0H12

Kryštof Lehečka

Registrační číslo:

QJ52C1IM4L (MZH)

Martin Kodalík

Registrační číslo:

57IJ19QEBG

Jan Vokáč

Registrační číslo:

PM5KJ2OLA6

David Šůs

Registrační číslo:

1LDF6GB09J

Martin Zítek

Registrační číslo:

AI2MJC9O13

Magdaléna Kolářová

Registrační číslo:

8HBK35E694

Filip Rybnikár

Registrační číslo:

3BD1EIA6NQ

Marek Zíka

Registrační číslo:

01K3LFQM6H (H)

Radek Calta

Registrační číslo:

4JCIQ825GB

Karel Eichler

Registrační číslo:

BL350N8HI7

Matěj Čelakovský

Registrační číslo:

APGK9CBFM4

Daniel Mayer

Registrační číslo:

3FM2LKQ90G

Bořek Ozom

Registrační číslo:

2GL5FO0I83

Tomáš Pour

Registrační číslo:

I0B8LME3JA

Marek Schober

Neaktivní či blokovaní hráči

Data jsou skryta...

Posledních 10 zápasů

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L33R338ID4464 08.06.2024 od 16:30 FBC Plzeň Letná T.J. Sokol Koterov 3 : 4
L33R338ID4466 08.06.2024 od 18:30 T.J. Sokol Koterov FBC Plzeň Letná 2 : 3
L33R338ID4462 08.06.2024 od 14:30 T.J. Sokol Koterov FBC Plzeň Letná 3 : 5
L33R337ID4426 18.05.2024 od 13:30 FBC Plzeň Letná Sokol Křimice 5 : 0
L33R337ID4422 18.05.2024 od 09:30 FBC Plzeň Letná Sokol Křimice 3 : 1
L33R337ID4424 18.05.2024 od 11:30 Sokol Křimice FBC Plzeň Letná 6 : 5
L33R336ID4389 05.05.2024 od 09:00 FBC Plzeň Letná TJ Sokol Letná 5 : 2
L33R336ID4393 05.05.2024 od 11:00 TJ Sokol Letná FBC Plzeň Letná 3 : 4
L33R335ID4046 01.04.2024 od 12:00 T.J. Sokol Koterov FBC Plzeň Letná 8 : 2
L33R335ID4049 01.04.2024 od 13:00 FBC Falcons Nepomuk FBC Plzeň Letná 6 : 5

Následujících 10 zápasů

Kód Datum a čas Domácí Hosté Skóre
L33R326ID3838 07.10.2023 od 09:30 FBC Plzeň Letná Black Wolves 3 : 0
L33R326ID3840 07.10.2023 od 10:30 Šmejd FBC Plzeň Letná 3 : 9
L33R326ID3843 07.10.2023 od 12:00 SVKI Plzeň A FBC Plzeň Letná 1 : 5

🍪 Web BLMF.eu používá soubory cookies k provozu webu. Tyhle datové soubory vám usnadňují používání našeho webu. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.